Dziś widziałem uśmiechającego się do mnie z plakatu wyborczego Posła Platformy Obywatelskiej. Nadal reklamuje się w Szczecinie także Poseł Lewicy i Demokratów. Panowie muszą spodziewać się wizyty straży miejskiej.
Szkoda, że Straż Miejska nie może wypisać mandatu bo ewentualna kara sprawiłaby, że dziś na ulicach nie toczyłaby się jeszcze kampania wyborcza. Trzeba jednak przyznać, że i tak jest lepiej niż w latach ubiegłych.