Reklamy pojawią się już w pierwszej kolejce rundy wiosennej. - Z tego, co wiem, już 5-6 zawodników ma sponsorów - mówi prezes drużyny. Dodaje, że pozostali wciąż szukają wsparcia. Nie jest to jednak łatwe.
Jeżeli już się jednak uda, reklamy będą zajmować lewą stronę koszulek i prawą spodenek. Reklamować może się każdy – nawet sklep mięsny i osiedlowe solarium. Wyjątek to papierosy i alkohol.