Te liczby są porażające. Przez te trzy dni codziennie zatrzymywano o ok. 300 nietrzeźwych kierowców więcej niż w zwykłe dni - mówi Grażyna Puchalska z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.
Według policji, liczba pijanych kierowców systematycznie wzrasta - w okresie od stycznia do czerwca br. zatrzymano ich o blisko 2 tys. więcej niż w tym samym czasie w ubiegłym roku.