RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Pijany tramwaj” na jeziorze Trzesiecko

Publikacja: Piątek, 13 października (15:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijana załoga woziła pasażerów wodnym tramwajem po jeziorze Trzesiecko w Zachodniopomorskiem. Na widok policjantów, którzy czekali na statek w przystani, sternik odbił od kei, pomachał im na do widzenia i popłynął dalej.

Pijanych udało się ściągnąć na ląd dopiero w kolejnej przystani. Załoga, która prawdopodobnie w ten sposób świętowała koniec sezonu żeglugowego, przypłaciła "wesoły rejs" utratą pracy. Sternikowi policja postawiła zarzut prowadzenia pojazdu po pijanemu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: