RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów

Publikacja: Wtorek, 26 września (09:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najpierw 2 tys. zł, a potem nawet 5 razy więcej proponował policjantom nietrzeźwy kierowca, zatrzymany na Dolnym Śląsku przez głogowską drogówkę. 29-latek chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za jazdę po pijanemu. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jednym z funkcjonariuszy, którym chciał wręczyć łapówkę, był szef głogowskiej drogówki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: