RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca autobusu z Łomży

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca rejsowego autobusu relacji Łomża-Bożejewo. Policjanci zatrzymali go do rutynowej kontroli niedaleko dworca autobusowego w Łomży. Pasażerowie, których wiózł pijany mężczyzna, pojechali dalej, ale już z innym kierowcą.

Zatrzymanemu grozi sprawa karna za jazdę pod wpływem alkoholu. Policja będzie też badać, jak to się stało, że w takim stanie został dopuszczony do pracy za kierownicą.

Kilka miesięcy temu łomżyńscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę komunikacji miejskiej. Alkomat wskazał u niego równo trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: