RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany dróżnik w Bochni

Publikacja: Środa, 14 lutego (11:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał dróżnik na stacji kolejowej w małopolskiej Bochni. Policję powiadomił jeden z okolicznych mieszkańców przejeżdżający akurat przez tory.

Podejrzenia kierowcy wzbudziło zachowanie dróżnika, który chwiał się na nogach i nieudolnie próbował opuścić rogatki szlabanu. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, okazało się że mężczyzna jest kompletnie pijany.

W tej chwili dróżnik trzeźwieje w izbie zatrzymań. Za narażenie zdrowia i życia wielu osób grozi mu do pięciu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: