RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany dróżnik nie opuścił szlabanu; 2 osoby ranne

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zostały ranne na przejeździe kolejowym w Wiśle. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Dróżnik, który nie opuścił szlabanów był pijany. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do wypadku doszło, kiedy na przejazd kolejowy na ulicy Ustrońskiej w Wiśle pod nadjeżdżający z Katowic pociąg wjechał osobowy volkswagen golf. Choć przejazd był dozorowany, szlabany nie zostały opuszczone. Ranni trafili do szpitala.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: