Ponieważ policjanci wyczuli alkohol, odwieźli go do domu. Nie zdążyli odjechać, gdy ten ponownie wybiegł na ulicę i zaczął strzelać do funkcjonariuszy.
Nastolatek trafił do policyjnej izby dziecka. W wydychanym powietrzu miał prawie 1,5 promila alkoholu. Zajmie się nim sąd rodzinny.