RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany 15-latek strzelał do policji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany 15-latek strzelał do policjantów z wiatrówki w Kielcach. Wcześniej chłopak został zatrzymany przez przejeżdżający patrol, gdy przebiegał przez ulicę.

Ponieważ policjanci wyczuli alkohol, odwieźli go do domu. Nie zdążyli odjechać, gdy ten ponownie wybiegł na ulicę i zaczął strzelać do funkcjonariuszy.

Nastolatek trafił do policyjnej izby dziecka. W wydychanym powietrzu miał prawie 1,5 promila alkoholu. Zajmie się nim sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: