RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijani na drogach w Zachodniopomorskiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

60 pijanych kierowców zatrzymała zachodniopomorska policja podczas minionego weekendu.

W większości to bywalcy dyskotek, którzy po nocnej zabawie, postanowili wrócić do domu samochodem. Rekordzistką okazała się kobieta, która prowadziła auto, mając 2 promile alkoholu we krwi. Policja ostrzega, że mimo kończących się wakacji, policjanci nie znikną sprzed pubów i dyskotek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: