RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana 3-latka z Rawicza

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzyletnia dziewczynka trafiła do szpitala w Rawiczu w Wielkopolsce. Dziewczynka i jej dwaj starsi bracia byli pod opieką dziadka. Mężczyzna wcześniej wspólnie z kolegą pił nalewkę. Kiedy zmęczony zasnął, zostawił na stole butelkę…

Dziecko – jak wynika z policyjnych utleń – samo sięgnęło po alkohol. Napój był kolorowy, a przez to atrakcyjny dla malucha. Dodajmy, że dziadek miał ponad 3 promile alkoholu; teraz trzeźwieje na policyjnym komisariacie.

Za brak właściwej opieki nad dziećmi grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: