RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pielęgniarka w każdej szkole

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pielęgniarka w każdej szkole – to apel nauczycielskiej Solidarności. Teraz jedna internistka przypada na 1100 uczniów – tak wynika z norm NFZ. Wynika z tego, że, w co 3 szkole nie ma żądnej opieki medycznej. Najgorzej jest na wsi. Dyrektorzy szkół, w których są pielęgniarki twierdzą, że gabinety internistyczne mają rację bytu

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: