Pielęgniarka oskarżona za podanie złego smoczka
Jest akt oskarżenia dla pielęgniarki z łódzkiego szpitala Madurowicza za to, że podała niemowlęciu niezabezpieczony smoczek od butelki, którym dziecko się udławiło. Prokuratura oskarża siostrę o nieumyślne narażenie chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia oraz spowodowanie obrażeń.
Tagi:
dziecko