RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pielęgniarka oskarżona za podanie złego smoczka

Autor: Publikacja: Piątek, 30 października (10:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jest akt oskarżenia dla pielęgniarki z łódzkiego szpitala Madurowicza za to, że podała niemowlęciu niezabezpieczony smoczek od butelki, którym dziecko się udławiło. Prokuratura oskarża siostrę o nieumyślne narażenie chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia oraz spowodowanie obrażeń.

Tagi: dziecko

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: