RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ostatni Fiat Panda Premius rozdany!

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Marek – superagent z Rudy Śląskiej, został nowym właścicielem Fiata Panda Premius. W ostatnim finale „Wakacji z Agentem” w RMF FM pokonał Aleksandrę z Krakowa. Wszystkim 10 agentom, którzy w czasie tych wakacji wygrali samochody, gratulujemy.

To jednak nie koniec wakacyjnych nagród. Jutro w RMF FM do wygrania romantyczna wycieczka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: