RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Olsztyn: Trwa płukanie sieci wodociągowej

Publikacja: Poniedziałek, 5 listopada (15:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Woda z płukanej od dziś sieci wodociągowej w Olsztynie nie zagraża zdrowiu ludzi – zapewnia RMF FM przedstawiciel miejskich wodociągów. Informacje ostrzegające przed piciem wody pojawiły się w lokalnej prasie.

W tej chwili płukana jest magistrala wodociągowa - mówi RMF FM Maciej Nowak z miejskich wodociągów. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, żeby tej wody nie pić - zaznacza.

Posłuchaj relacji reportera RMF FM Daniela Wołodźko:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: