RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ogień w wieżowcu w Olsztynie

Publikacja: Niedziela, 1 stycznia (07:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

7 osób zatruło się czadem na skutek pożaru, jaki wybuchł w mieszkaniu na 11. piętrze jednego z olsztyńskich wieżowców. Ogień udało się szybko ugasić. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się płomieni.

Trojgu poszkodowanym udało się o własnych siłach wydostać z mieszkania. Postali przebywali w sąsiednich pomieszczeniach, do których przedostał się dym.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: