Budynek jest zadymiony. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.
Ogień w szpitalu w Mrągowie
Ogień pojawił się w szpitalu w Mrągowie. Pożar wybuchł w gabinecie laryngologicznym. Ewakuowano pracowników; nikomu nic się nie stało.
Ogień pojawił się w szpitalu w Mrągowie. Pożar wybuchł w gabinecie laryngologicznym. Ewakuowano pracowników; nikomu nic się nie stało.
Budynek jest zadymiony. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.