RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odszkodowanie dla matki poległego górnika

Autor: Publikacja: Piątek, 27 stycznia (20:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Matka poległego w kopalni „Wujek” górnika Jana Stawisińskiego otrzyma od policji odszkodowanie w wysokości 50 tys. zł. O wypłacie pieniędzy zdecydował Komendant Główny Policji Marek Bieńkowski.

Matka tego górnika, pani Janina, ma dzisiaj 70 lat. Przez ponad 20 lat domagała się sprawiedliwości. Teraz otrzyma od policji 50 tys. zł - mówi Paweł Biedziak z biura prasowego KGP.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: