RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odroczono proces ws. Biedronki

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Odroczono proces w sprawie wypłaty za nadgodziny w sklepie Biedronka. Rozprawa, jaką wytoczyła sieci sklepów była kierowniczka Bożena Łopacka, odbędzie się w przyszły poniedziałek.

Łopacka domaga się od właściciela sieci sklepów Biedronka ponad 45 tys. złotych. Już raz wygrała, ale Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił wyrok.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: