Zasady naszej zabawy były bardzo proste:
- każdy mógł przesłać tylko jedną liczbę;
- wzięliśmy pod uwagę wyłącznie typy wpisane na naszym profilu na Facebooku;
- wybraliśmy sześć tych liczb, które pojawiały się najczęściej;
Jeżeli trafimy szóstkę, to zorganizujemy wspólną, wystrzałową sylwestrową zabawę; jeżeli będzie to mniejsza wygrana, to oddamy ją na cel charytatywny (wybierzemy go wspólnie).