RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obrabowano bank na Podkarpaciu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet kilkaset tysięcy złotych zrabowali złodzieje, którzy włamali się do budynku Banku Spółdzielczego w miejscowości Stary Dzików na Podkarpaciu. Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę. Wczoraj dyrektor placówki zauważył, że wyłamane są kraty zabezpieczające.

Według informacji reportera RMF FM złodzieje byli doskonale przygotowani. Wiedzieli, że w piątek przywieziono do banku więcej pieniędzy. Zazwyczaj robiono to w poniedziałki. Włamywacze zniszczyli też zapis z monitoringu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: