RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obrabował pięć banków, aż wpadł w ręce policji

Publikacja: Piątek, 30 stycznia (15:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zatrzymano sprawcę pięciu napadów na placówki bankowe na południu Polski. Mężczyzna obrabował dwa banki w Opolu i trzy w województwie śląskim. Ostatni raz napadł na bank trzy dni temu w Gliwicach. Po zatrzymaniu okazało się, że złodziej siedział już w więzieniu za podobne przestępstwo. Dziś sąd w Opolu aresztował rabusia na trzy miesiące.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: