RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obama czy McCain? Wielu Polaków już zagłosowało

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najgorętszy dzień za oceanem zbliża się wielkimi krokami. We wtorek Amerykanie wybiorą 44. prezydenta. W amerykańskim mateczniku Polaków - Chicago, w tzw. okresie wczesnego głosowania, głos na swego kandydata oddało do tej pory 260 703 wyborców - podało tamtejsze Centrum Wyborcze.

Wśród głosujących było wielu Polaków. Specjalny wysłannik RMF FM znalazł jednak i takich, którzy głosować nie zamierzają. Nie będę głosować. (…) Nie ma takiego kandydata, na którego chciałabym głosować, więc nie będę mojego głosu nikomu w prezencie oddawać - mówi Pawłowi Żuchowskiemu Polka mieszkająca w Chicago:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: