RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowy mistrz świata w rozbieranym pokerze

Publikacja: Niedziela, 20 sierpnia (17:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anglik John Young został mistrzem świata w rozbieranym pokerze. Mężczyzna zdobył turniejowe trofeum – złoty listek figowy, a także 10 tys. funtów nagrody. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Turniej, w którym wzięło udział prawie 200 osób, odbył się wczoraj w Wielkiej Brytanii.

Każdy z zawodników przystąpił do gry w ubiorze składającym się z pięciu części. Każdy, kto „zgrał się do naga”, mógł się owinąć ręcznikiem.

32-letni Anglik zwyciężył w doskonałym stylu, ponieważ został w spodenkach. Tuż po zakończeniu turnieju rozstał się jednak z nimi. Dzięki temu sponsorzy przekazali 10 tys. funtów szterlingów na badania nad rakiem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: