RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowa Sól: Obława na sprawców napadu na bank

Publikacja: Środa, 25 sierpnia (18:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poszukiwani są dwaj mężczyźni, którzy po południu weszli do jednego z banków w centrum miasta i sterroryzowali kasjerkę przedmiotem przypominającym pistolet. Przestraszona kobieta wydała im pieniądze.

Z ustaleń policji wynika, że bandyci po napadzie wsiedli w czerwone audi. Później porzucili samochód w mieście.

Funkcjonariusze nie podają, ile pieniędzy dostali poszukiwani mężczyźni. Kasjerce nic się nie stało, jest jednak w szoku.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: