Sławomir Nitras pytany przez słuchaczy o to, czym będzie się zajmował w Kancelarii Premiera odpowiada: "Wszystkim tym, o co poprosi mnie Ewa Kopacz. Będę stykiem relacji w charakterze politycznym, partyjnym". "Pani premier oczekuje ode mnie własnej inicjatywy. To dla mnie ogromny zaszczyt" - dodaje gość RMF FM.
Sławomir Nitras odpowiada również na pytania o swój konflikt z szefem zachodniopomorskiej PO, jazdę pod prąd na autostradzie w Niemczech i poselskie "kilometrówki".