RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nina P. trafi do ośrodka wychowawczego

Publikacja: Sobota, 3 lutego (10:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nina P. trafi do ośrodka szkolno-wychowawczego przynajmniej do rozpoczęcia procesu – zdecydował lubelski sąd rodzinny. 15-latka wmieszała się już w dwie poważne sprawy, w których omal nie zginęli ludzie.

W pierwszej sprawie dziewczyna wywabiła z domu swoją 14-letnią Klaudię. Koledzy Niny P. wrzucili swoją ofiarę do studni i rzucali w nią kamieniami. Wtedy sąd nakazał jedynie przeproszenie 14-latki.

Drugi występek był o równie poważny. Nina P. brała udział w napadzie na studenta – młody mężczyzna został siedem razy ugodzony nożem. 15-latce postawiono zarzut podżegania do napadu na chłopaka. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Krzysztofa Kota:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: