RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nikt nie ucierpiał w karambolu na Śląsku

Publikacja: Środa, 22 lutego (09:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niebezpieczny poranek na śląskich drogach. 15 samochodów zderzyło się w Katowicach; z kolei na drodze krajowej nr 88 Gliwice-Bytom zderzyło się 9 aut. Na drogach regionu jest bardzo ślisko.

Karambol w Katowicach rozpoczął się od przełamania się tira, który zablokował drogę. Inni kierowcy zaczęli gwałtownie hamować. Niektórzy z nich, tracąc panowanie nad pojazdami, zderzali się z innymi samochodami, inne auta wpadały do rowu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Według policji kierowcy jeżdżą zbyt szybko, nie zachowują też odpowiedniego odstępu. A pogoda nie ułatwia życia kierującym – od rana na Śląsku pada marznący deszcz, jest ślisko i bardzo niebezpiecznie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: