RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nikt nie powitał polskich piłkarzy

Publikacja: Piątek, 18 sierpnia (06:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ani jeden kibic piłki nożnej nie stawił się na warszawskim Okęciu, by powitać wracających z Danii polskich piłkarzy. W środę przegrali towarzysko z gospodarzami 0:2. Dla Leo Beenhakkera był to pierwszy mecz w roli selekcjonera polskiej reprezentacji.

- Pracuję z drużyną. Wygrywamy i przegrywamy jako drużyna, i gramy źle lub dobrze jako drużyna - powiedział po wylądowaniu trener z Holandii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: