RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nieznany los 11 Polaków przebywających w Japonii

Publikacja: Wtorek, 15 marca (08:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Japonii odnaleziono dwoje spośród trzynaściorga Polaków, z którymi dotąd nie było kontaktu - dowiedział się reporter RMF FM. To oznacza, że wciąż nieznany jest los 11 naszych rodaków.

Dwie osoby przebywały bezpośrednio w rejonie kataklizmu.

Od soboty udało się natomiast nawiązać kontakt z trójką Polaków, którzy też byli w regionie najbardziej dotkniętym przez kataklizm.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: