RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niemieckie biathlonistki pieką własny chleb

Publikacja: Niedziela, 12 lutego (17:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niemieckie biathlonistki w ramach wolnego czasu pieką we wiosce olimpijskiej w Bardonecchii własny chleb. Do miejsca zakwaterowania Niemki przywiozły dwa przenośne piecyki oraz 30 kg ciasta.

Biathlonistki piekły już swój własny chleb podczas przedolimpijskiego zgrupowania w austriackiej miejscowości Obertilliach. Czyżby to nowy sposób na walkę ze stresem?

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: