RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niemieccy żołnierze zginęli w walkach na północy Afganistanu

Publikacja: Wtorek, 23 czerwca (15:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzej niemieccy żołnierze zginęli w prowincji Kunduz na północy Afganistanu w trakcie walk z rebeliantami. Informację przekazał minister obrony Franz Josef Jung z CDU w Laboe w Szlezwiku-Holsztynie, dokąd przybył na imprezę Niemieckiego Związku Marynarki.

Według informacji uzyskanych przez agencję dpa, żołnierze zginęli w wypadku, jaki nastąpił przy manewrze unikowym kołowego transportera opancerzonego Fuchs.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: