RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niegroźna plama oleju w pobliżu Helu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwukilometrowa plama oleju pojawiła się na Morzu Bałtyckim niedaleko Helu. Rzecznik Morskiego Oddziału Straży Granicznej Grzegorz Goryński powiedział dziennikarzom RMF FM, że to zanieczyszczenia z przepływającego statku. Warstwa oleju jest bardzo cienka i nie zagraża środowisku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Bałtyk Hel

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: