Mogłyby być różnokolorowe. Wystarczy ten kontener ocieplić i w takich warunkach bez problemów mieszkać - przekonuje Natalia Soliwoda, pomysłodawczyni projektu:
Zdania gdańszczan są jednak podzielone. Troszkę nierozsądne, bo nie będzie tam pewnie zbyt komfortowo, ale podejrzewam, że prawdziwy kibic zniesie wszystkie warunki - mówi jedna z mieszkanek miasta:
Oprócz motelu Natalia Soliwoda proponuje również wybudowanie restauracji, sali tanecznej, wypożyczalni rowerów i ścianki wspinaczkowej.