RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie do szpitala, a do komornika

Publikacja: Środa, 31 stycznia (12:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Olsztyński NFZ przelał milion złotych na konto komornika. Pieniądze pochodzą z kontraktu podpisanego ze Szpitalem Wojskowym w Ełku. Milion złotych to część długu szpitala.

Komendant placówki w Ełku zapowiedział, że najpóźniej za dwa tygodnie będzie zmuszony zamknąć szpital.

Przypomnijmy. Pieniądze trafiły do komornika na podstawie ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał prawo komorników do ściągania pieniędzy z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: