RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie będzie podatku od spadków i darowizn

Publikacja: Poniedziałek, 27 listopada (19:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od 1 stycznia 2007 r. nie będziemy płacić podatków od spadków i darowizn dla najbliższej rodziny. Prezydent Lech Kaczyński podpisał stosowną ustawę.

Ustawa zwalnia z podatku darowizny od rodziców, dziadków, ojczyma, macochy oraz rodzeństwa. Nie obejmuje jednak darowizn otrzymanych od teściów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: