RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

NATO będzie świętowało urodziny nad Renem

Publikacja: Poniedziałek, 3 marca (19:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uroczystości upamiętniające 60 rocznicę powstania NATO mogą zostać zorganizowane na brzegu Renu, wzdłuż granicy niemiecko-francuskiej. Takie nieoficjalne informacje z dochodzą z kwatery głównej Sojuszu.

Część obchodów odbędzie się także w Strasburgu. Ma to być symbolem zbliżenia Francji ze strukturami Paktu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: