RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatek z Pasłęka wyjaśni motywy zbrodni?

Publikacja: Poniedziałek, 16 marca (13:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szesnastolatek z Pasłęka, który w zeszłym tygodniu zabił swoją 11-letnią siostrę i ranił matkę, chce opowiedzieć sędziom o zbrodni - poinformowała rzeczniczka sądu w Elblągu. Gdy w piątek sąd rodzinny przesłuchiwał chłopaka ten przyznał się do winy, ale nie chciał niczego wyjaśnić. Teraz zmienił zdanie.

Stan jego matki się poprawił - dowiedział się reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz. Niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu kobieta będzie mogła wyjść ze szpitala.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: