RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na kantor w Lubuskiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie udało sie złapać dwóch mężczyzn, którzy po południu w Dobiegniewie w Lubuskiem napadli na kantor i ukradli 30 tysięcy złotych. Policyjna obława nie przyniosła rezultatów.

Do napadu doszło o około godz. 13.30. Z relacji pracownicy kantoru wynika, że do środka weszło dwóch mężczyzn w kominiarkach. Bandyci bronią sterroryzowali kobietę i zabrali 30 tys. złotych. Potem sprawcy uciekli samochodem, w którym czekał trzeci z bandytów.

Przypomnijmy, w czwartek w brutalnym napadzie na kantor w Myślenicach pod Krakowem zginął właściciel i jego syn. Tam bandyci zrabowali 140 tysięcy złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: