RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na trasie Wrocław-Opole wznowiono ruch pociągów

Publikacja: Poniedziałek, 21 lipca (14:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wznowiono już ruch pociągów między Wrocławiem i Opolem. Od rana trwała tam odbudowa trakcji, której fragmenty ukradli nieznani sprawcy. Wciąż nie ma przejazdu z Wrocławia do Kłodzka.

Prace przy odbudowaniu rozkradzionej sieci potrwają do godziny 18. Do tego czasu pasażerowie będą musieli korzystać z komunikacji zastępczej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: