RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na igrzyskach metrem podróżuj za darmo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Darmowe przejazdy autobusami i metrem w czasie igrzysk olimpijskich oferują turystom władze Pekinu. Z tego przywileju będą mogli korzystać posiadacze biletów na zawody.

Do dyspozycji fanów sportu będzie 350 tras autobusowych. Powstały także 34 nowe połączenia ułatwiające dojazd do obiektów olimpijskich.

W czasie igrzysk Pekin będzie przygotowany do obsługi 15 milionów pasażerów autobusów dziennie, a w sumie - 21,1 mln chętnych do korzystania z pełnej sieci transportu publicznego, poinformowali organizatorzy.

Igrzyska olimpijskie w Pekinie odbędą się w dniach 8-24 sierpnia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: