Czy pacjentka zmarła przez tą pijaną lekarkę? Tego dowiemy się po zakończonym śledztwie. Jedno jest pewne, pijana lekarka brała udział w reanimacji pacjentki.
89-letnia kobieta była leczona na oddziale wewnętrznym. Nagle jej stan pogorszył się. Pacjentkę ratował lekarz z tego oddziału i wezwana do pomocy lekarka z OIOM-u. Niestety, 89-latka zmarła.
Dopiero później jeden z pacjentów zauważył, że lekarka dziwnie się zachowuje i wezwał policję. Kobieta zostanie przesłuchana, gdy wytrzeźwieje.