RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ w biathlonie: Dominacja Austriaków. Sikora szósty

Publikacja: Sobota, 21 lutego (10:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podwójnym sukcesem Austriaków zakończył się bieg ze startu wspólnego na 15 kilometrów podczas biathlonowych mistrzostw świata. Zwyciężył Dominik Landertinger tuż przed Christophem Sumannem. Tomasz Sikora uplasował się dopiero na szóstej pozycji, ale zachował pozycję lidera klasyfikacji Pucharu Świata.

Brązowy medal mistrzostw zdobył Rosjanin Iwan Czerezow. Norweg Ole Einar Bjoerndalen, który wywalczył wcześniej trzy tytuły mistrzowskie, znalazł się tuż za podium.

Mistrzostwa świata w biathlonie odbywają się w południowokoreańskim Pyeongchangu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: