RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mówią o nim „Irański Hulk” albo „Perski Herkules”. Chce walczyć z ISIS

Sobota, 9 lipca (10:00)

Irański sztangista Sajad Gharibi chce zostać żołnierzem. Zamierza wyjechał do Syrii, żeby walczyć z ISIS.

Sajad Gharibi, nazywany "Irańskim Hulkiem" ujawnił, że chce wstąpić do wojska i walczyć w Syrii przeciwko oddziałom Państwa Islamskiego.

Swoje oświadczenie w tej sprawie 24-latek nagrał i umieścił na Instagramie, gdzie ma blisko 150 tysięcy obserwatorów.

"Dla mojego kraju zostanę żołnierzem" - mówi. Zapowiada, że po zakończeniu Ramadanu rozpocznie szkolenie.


 (j.)

Źródło: RMF24
Dalsza część artykułu pod materiałem video: