RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Morsy wróciły do olsztyńskich jezior

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tydzień temu polskie morsy oficjalnie zainaugurowały tegoroczny sezon. A dziś w jeziorze Ukiel w Olsztynie odbyła się pierwsza wspólna kąpiel olsztyńskich amatorów zimnej wody. Przyszło ponad 40 osób. Niektórzy chodzą co roku, ale nie zabrakło i takich, którzy w tym sezonie po raz pierwszy spróbują zimowego pływania. Większość z nich czeka, aż przyjdą mrozy, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że pływać trzeba właściwie cały rok.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: