Dziś przed południem śnieg padał jedynie w okolicach Olsztyna i Ostródy. Jednak te opady były bardzo niewielkie, na drogach już po kilkudziesięciu minutach nie było po nich śladu.
Drogowcy jednak ostrzegają - miejscami może być ślisko. Zwłaszcza we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie temperatury wynoszą obecnie nawet -16 stopni Celcjusza.
W województwie podlaskim również jest zimno, jednak jak informują służby drogowe, po większości głównych dróg jeździ się dobrze. Ślisko może być jedynie na szosach w okolicach Bielska Podlaskiego.