RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Milito znowu na boisku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Argentyńczyk po blisko dwóch latach wrócił do składu FC Barcelony – na razie wystąpił w meczu towarzyskim.

Gabriel Milito powrócił do zespołu po 602 dniach pauzowania z powodu kontuzji. To niewiarygodne uczucie zagrać po tak długim okresie czasu. Na boisku czułem się wspaniale. Jeszcze nie jestem w najwyższej formie, ale wierzę, że dzięki treningom odzyskam pełną sprawność - powiedział piłkarz po rozegranym w Kuwejcie towarzyskim meczu z Kazmą Sporting. Cieszę się, że Diego wraca do składu. Dzięki niemu nasza linia obrony się wzmocni - mówi z kolei trener Dumy Katalonii Josep Guardiola.

Milito trafił do Barcelony kiedy trenerem drużyny był jeszcze Frank Rijkaard. W barwach drużyny rozegrał dopiero 27 spotkań. Wcześniej grał w Realu Saragossa.

Tagi: FC Barcelona

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: