RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Milionowy pasażer odleciał do Liverpoolu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Za milionowego pasażera uznano tych wszystkich, którzy z lotniska Rębiechowo lecieli do Liverpoolu. Sponsorzy byli hojni – każdy pasażer dostał bilet za darmo.

Gospodarze i imprezy Lech Wałęsa, prezydent miasta, marszałek województwa przemawiając roztaczali wizje kolejnych setek tysięcy, które odlecą.

Tym jednak, o których była mowa było trochę mniej radośnie: Powiem brutalnie. Gdybym mając moje lata, w tym kraju, mógł zarobić, nie szukałbym szczęścia w świecie. Ale ponieważ jestem pariasem we własnym kraju, więc szukam normalności gdzie indziej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: