RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy Podlasia wciąż bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie tysiąc odbiorców wciąż nie ma prądu na Podlasiu. Energetycy naprawiają uszkodzenia linii energetycznych po burzy, która przeszła wczoraj nad regionem. Jak zapewniono w Zakładzie Energetycznym w Białymstoku dziś ekipy powinny uporać się z większością napraw.

Pracy jest sporo. Odłączonych jest 35 stacji transformatorowych średniego napięcia w okolicach Białegostoku, Wasilkowa i Siemiatycz. Większość awarii spowodowały drzewa lub konary drzew padające na linie energetyczne i zrywające przewody.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: