RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy Konina mają już wodę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koniec problemów z wodą w Koninie. Pracownicy wodociągów uruchomili dodatkowy rurociąg. Wczoraj dziura w 60-metrowej magistrali odcięła miasto od wody. Dziś nie miało jej wciąż 3 tysiące mieszkańców niektórych osiedli w starej części Konina.

Mieszkańcy ze świąteczną pogodą znosili jednak tę niewygodną sytuację. Są wiaderka z wodą, ale może na jutro zostawimy - mówili mieszkańcy reporterowi RMF FM Piotrowi Świątkowskiemu:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: